Első nap
Elutazás Budapestről európai átszállással Cancúnba. A bérautó átvétele a repülőtéren, szállás Cancúnban.
Második nap
Reggeli után elutazás Chichén Itzába (200 km), az egykori maja birodalom egyik legfontosabb településére. Látnivalók: Kukulcan piramis, csillagvizsgáló, az Ezer harcos templomának oszlopai és a Labdajátékok tere. Szállás Chichén Itzában.
Harmadik nap
Városnézés Méridában (120 km), a Yucatán-tartomány közel egymillió lakosú fővárosában. Fontosabb látnivalók: főtér (Plaza Grande), városháza, San Ildefonso Katedrális, Antropológiai Múzeum, piac.
Negyedik nap
Kirándulási lehetőség a Celestún Természetvédelmi Területre, ahol csodálatos flamingók között csónakázhatunk. Este szállás Meridában.
Ötödik nap
Továbbutazás a közeli Uxmalba (80 km), amely a maja indiánok lakóhelye volt az időszámításunk szerinti első évezred végén. Ma a romváros az UNESCO Világörökség része. Szállás Uxmalban.
Hatodik nap
Elutazás a Karib-tenger partján fekvő Tulumba (300 km), majd a maja romváros meglátogatása után a fehérhomokos tengerpartjáról híres Playa del Carmenben pihenhetjük ki magunkat. (60 km).
Hetedik nap
Pihenőnap Playa del Carmenben vagy kirándulási lehetőség Cozumel szigetére.
Nyolcadik nap
Bérautó leadása, majd hazautazás Cancún repülőteréről.
Kilencedik nap
Hazaérkezés egy európai átszállás után Budapestre.